Privātpersonām

Nodokļu strīdu atrisināšana, jautājumi par deklarāciju

Mēs Jums sniegsim konsultāciju par aktuāliem jautājumiem saistībā ar privātpersonas deklarāciju vai citiem saistītiem jautājumiem.

 

Par nodokļiem strīdas ne tikai komersanti. Arī jums kā privātpersonai var nākties saskarties ar dažādiem nodokļu jautājumiem. Piemēram, jums šķiet, ka jūsu nekustamā īpašuma nodoklis ir aprēķināts nepamatoti liels vai arī tas nav savlaicīgi samaksāts un no jums tiek prasīta neadekvāta soda naudas summa. Cits piemērs – ik gadus mēs dodamies uz Valsts ieņēmumu dienestu (VID), lai iesniegtu nodokļu deklarācijas. Kā pareizi aizpildīt veidlapas, ko norādīt, ko nē, kā rīkoties, iesniedzot deklarāciju par mantisko stāvokli vai pārmaksātajiem nodokļiem? Būsim atklāti – cilvēkam, kas ikdienā dara pavisam citas lietas, nodokļi un deklarāciju aizpildīšana sagādā lielas raizes.

Mūsu padoms – ņemt savus dokumentus un doties pie jurista. Juridiskais birojs PATRON palīdzēs jums atrisināt neskaidros jautājumus un kopā ar mūsu juristiem veiksiet visus nepieciešamos aprēķinus un deklarāciju aizpildīšanu. Profesionāla jurista pakalpojumi šādā gadījumā būs pareizākais risinājums, turklāt par pieņemamu cenu.

tālr.: +371 28666660 / fakss: +371 67297456  / Alberta iela 13, Rīga, Latvija