Privātpersonām

Mantojuma tiesības

Mēs parūpēsimies par saistītiem jautājumiem un situācijām mantošanas lietās. Parūpējieties par savu un Jums tuvo cilvēku mantojumu.

 

Vai zināt, kas ir viens no biežākajiem ģimenes strīdu iemesliem? Kāpēc brāļi un māsas spēj nesarunāties un netikties gadiem ilgi? Kāpēc tuvākie cilvēki, kas citkārt viens par otru būtu gatavi dzīvību atdot, pēkšņi kļūst par naidniekiem uz visu mūžu? Atbilde pavisam vienkārša – tā ir nesaprašanās mantojuma jautājumos. Lai kādu mūžu mēs katrs dzīvotu, lielāku vai mazāku nekustamo vai kustamo īpašumu, tiesības vai saistības saviem pēcnācējiem mēs atstājam katrs. Kam tas pienāksies un kurš būs pelnījis to iegūt savā īpašumā, lai, iespējams, nodotu šo mantojumu vēl nākamām paaudzēm?

Mantojuma tiesības un ar tiem saistītie jautājumi ir mūsu ikdiena. Juridiskais birojs PATRON palīdzēs jums atrisināt visas ar mantojumu saistītās problēmas un neskaidros jautājumus. Palīdzēsim juridiski korekti un pareizi atšķetināt nepatīkamas situācijas ģimenē, kas izveidojušās atstātā mantojuma dēļ. Profesionāla jurista pakalpojumi jums noderēs arī testamenta sastādīšanā. Izmantojiet šo iespēju, lai vēlāk izvairītos no konfliktiem un pārmetumiem radu starpā.

tālr.: +371 28666660 / fakss: +371 67297456  / Alberta iela 13, Rīga, Latvija