Juridiskām personām

Uzņēmumu reģistrācija, izmaiņu veikšana

Ieteiksim un piereģistrēsim Jums piemērotāko uzņēmumu. Veiksim nepieciešamās izmaiņas  statūtos vai valdes sastāvā jau esošā uzņēmumā.

 

Jūs esat topošais uzņēmējs, kas vēlas reģistrēt savu pirmo uzņēmumu. Ar ko sākt? Lai arī internets ir pārpilns ar dažādiem padomiem, bez profesionāla jurista palīdzības neiztikt. Uzņēmuma reģistrācija saistīta ar virkni dažādu dokumentu, kuru sagatavošana prasa normatīvo aktu, to grozījumu un dažādu situāciju pārzināšanu. Kā reģistrēt komersantu? Kā pareizi sagatavot statūtus, līgumus? Kādu komercdarbības formu izvelēties? Kā veikt grozījumus statūtos vai dalībnieku reģistrā? Kādos gadījumos nepieciešama  reorganizācija un kā tā tiek veikta? PATRON juristi ir profesionāļi, kuru ikdiena saistīta tieši ar šiem jautājumiem. Palīdzēsim jums sakārtot attiecīgo dokumentāciju un veikt citas nepieciešamās formalitātes visīsākajā laikā.

Arī tad, ja esat pieredzējis uzņēmējs, biznesa attīstība nevar notikt bez jurista palīdzības. Jūs vēlaties atvērt filiāli, gatavojaties startēt tirgū ar jaunu pakalpojumu, jūs paplašināties un pārceļaties uz jaunām telpām ... . Sava biznesa attīstības labā uzticiet šos un citus jautājumus PATRON juristiem – jaunu uzņēmumu reģistrācija un grozījumu veikšana vairs nesagādās jums problēmas. Sagatavosim un iesniegsim dokumentus Uzņēmumu reģistrā un nokārtosim citas nepieciešamās formalitātes.

tālr.: +371 28666660 / fakss: +371 67297456  / Alberta iela 13, Rīga, Latvija